Kaartverkoop ‘ De Vijfde Brief’ gestart

Manna Musicals is een bevlogen musicalgroep, met als missie door middel van musicals belangrijke levensthema’s ten tonele te brengen. Met herkenbaarheid en humor, met een lach en een traan willen we de bezoekers een geweldige middag of avond geven. Tegelijk willen we hen bemoedigen, aanscherpen en een spiegel voorhouden.

Zoals eerder aangekondigd toert onze groep volgend jaar februari en maart met ‘ De Vijfde Brief’. Op zaterdag 25 maart 2017 is de slotvoorstelling in De Oostpoort Gouda om 20.00 uur.

In deze musical worden de thema’s relaties, trouw, m/v en communicatie op een humoristische wijze aan de orde gesteld . Repetities zijn in volle gang om deze musical op zijn best te presenteren aan ons publiek.

Kortom, een mooie avond om te delen, én een leuk om kado te geven tijdens de komende feestdagen!

De kaartverkoop is gestart en loopt via de Ticketservice op onze website.

Meer info op www.mannamusicals.nl en facebook.com/mannamusicals

VijfdeBrief Poster Gouda